KOPEX - firma z ponad 35-letnią tradycją!

Części motoryzacyjne:

Sklep Motoryzacyjny Kopex to firma z tradycją sięgającą  1978 roku.  Początkowo sprzedawano części do motocykli, motorowerów oraz samochodów. Obecnie oferujemy naszym klientom rowery, motorowery oraz skutery wielu znanych marek.

W 2007 roku zwiększyliśmy powierzchnię wystawową sklepu i stworzyliśmy w pełni profesjonalny warsztat, który został przystosowany do obsługi i serwisu motorowerów skuterów i rowerów.

Posiadamy bardzo duży asortyment części oryginalnych i  zamiennych do samochodów skuterów, motorowerów, motocykli i quadów. Ponad 4000 pozycji części standardowych oraz tuningowych jest dostępnych w ciągłej sprzedaży. Są to narzędzia i chemia warsztatowa, części do układów elektrycznych, hamulcowych, paliwowych, napędowych, do silników i nadwozi oraz ogumienie. Dla motocyklistów i użytkowników quadów i skuterów oferujemy kaski, ubiory, części zamienne i obsługowe w konkurencyjnych cenach.


Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce. Od początku swojej działalności staramy się poznawać potrzeby klienta, by zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Szczególnie dbamy więc o bezpośredni kontakt z odbiorcą, gwarantujemy fachową obsługę i służymy rzetelną informacją.